Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O nás


Firma WebSys,s.r.o. sa zaoberá tvorbou moderných a dynamických webových prezentácií.


Spočiatku sa jednalo hlavne o programovanie v jazyku PHP a práca s databázami, ku ktorému neskôr pribudol aj dizajn webov. V súčastnosti firma WebSys ponúka komplexné riešenia pre webové prezentácie od návrhu dizajnu až po vytvorenie samotného dynamického webu s optimalizáciou SEO.


V dnešnej dobe vlastniť webstránku už nestačí. Je mimoriadne dôležité, aby bola skonštruovaná tak, aby bola zrozumiteľná pre internetové vyhľadávače, a mala by zahŕňať komplexnú internetovú marketingovú kampaň. Toto všetko pomáha vyhľadávačom zobraziť Vašu prezentáciu na popredných miestach vo vyhľadávaní, čo Vám pomôže priniesť nových cenných klientov.


Pre statické weby, ponúkame tiež možnosť ich úprav, doplnenie informácií, zmeny v obsahu, redizajn, oživenie flashovými animáciami.Referencie

Kontakt

 

Viac detailov


WebDizajn

Tvoríme koncept a funkčné riešenia a vzhľad Vašej webovej lokality, ktorý bude funkčne spôsobilý pre zobrazenie a interpretáciu webovými prehliadačmi.

Pri tvorbe webového dizajnu využívame:

  •  Skriptovanie server/klient (PHP, JavaScript...)
  •  Databázy (MySQL, PostgreSQL, Oracle...)
  •  Multimédiá
  •  Štýly (CSS)
  •  Značkovacie jazyky (HTML, XHTML...)

SEO techniky

sa využívajú na zlepšenie automatizovaného indexovania stránky v internetových vyhľadávačoch. Použitie legitímnych techník na zlepšenie čitateľnosti stránky, jej správna a logická štrukturalizácia. Efektívna optimalizácia si vyžaduje zmeny v HTML kóde stránok, preto sa techniky uplatňujú už pri ich návrhu a vývoji.


Flash

Multimediálna platforma na pridávanie interaktivity a animácií do webstránok a ich komponentov pomocou Action Script, a tiež slúži na tvorenie bohatých internetových aplikácií.

Copyright 2009, Websys, s.r.o. | All rights reserved