Tvorba WWW

Zdá sa Vám, že vaša webová stránka už potrebuje zmenu?   Je zastaralá, alebo informácie na nej nie sú už aktuálne? Potrebujete na klientov zapôsobiť inovatívne a moderne? Potrebujete aby sa Váš web prehliadal bezproblémov a pohodlne aj na mobilných zariadeniach a prispôsobil sa im ? Potrebujete doplniť novú funkcionalitu www stránky?

Obráťte sa na nás – ste na správnom mieste!

Responzívny Web Dizajn

Tvoríme koncept, riešenia a vzhľad Vašej webovej lokality, ktorý bude dizajnovo prispôsobený pre Vás alebo Vašu firmu, ktorý bude funkčne spôsobilý pre zobrazenie a interpretáciu klasickými počítačovými aj mobilnými webovými prehliadačmi.

Zabezpečujeme služby od rezervácie firemných a osobných domén, web-hostingov, až po kompletnú realizáciu WWW aj s grafikou na kľúč.

Tvorba web stránok pomocou redakčného systému WordPress

WordPress CMS je najpoužívanejší a najobľúbenejší redakčný systém na svete. Až 76,4% všetkých CMS systémov používa práve WordPress.

Je Ideálny pre všetkých, od najmenších firiem rovnako tak pre veľké firemné web stránky, eshopy, portály, fóra, sociálne siete,  blogy, fotogalérie, členské stránky, portfóliá.

Web na administračnom systéme WordPress je ľahko editovateľný a má užívateľsky prijateľné a zrozumiteľné prostredie, je veľmi dynamický a podporuje obrovské množstvo modulov, pluginov, ktoré je možné skôr, alebo neskôr do Vášho Webu podľa potrieb doplniť. 

Postup pri tvorbe Vašej internetovej stránky pomocou WordPress​​

Nájdenie vhodnej WP šablóny, ktorá bude zodpovedať Vašim požiadavkám

Úprava dizajnu šablóny webu podľa Vašich potrieb (farby, logo…)

Naplnenie web stránky textom, dátami a modulmi (obsah: fotky, videá, galérie, formuláre, kalendáre)

Základná SEO optimalizácia v štandarde

Firemné emaily s Vašou doménou